Facebook

Nasza kadra


Aleksandra-Lorenc

Aleksandra Lorenc-Gawrych

Instruktor

Mgr fizjoterapii, specjalista form gimnastyczno tanecznych i fitness, instruktor pływania, ratownik WOPR, członek Polskiego Stowarzyszenie Pływania Niemowląt posiadająca ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć pływania z niemowlętami i dziećmi w wieku poniemowlęcym , przedszkolnym i szkolnym.

Rafal-Lorenc

Rafał Lorenc

Instruktor

Mgr wychowania fizycznego, specjalista fizjoterapii, instruktor pływania, ratownik WOPR, członek Polskiego Stowarzyszenie Pływania Niemowląt posiadająca ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć pływania z niemowlętami i dziećmi w wieku poniemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym.

Przemyslaw-Gawrych

Przemysław Gawrych

Instruktor

Instruktor pływania, ratownik WOPR, członek Polskiego Stowarzyszenie Pływania Niemowląt posiadająca ponad kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć pływania z niemowlętami i dziećmi w wieku poniemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym.

Joanna-Konstanty

Joanna Konstanty

Instruktor

Mgr wychowania fizycznego, trener pływania, ratownik WOPR, instruktor Aqua Fitness, członek Polskiego Stowarzyszenie Pływania Niemowląt posiadająca kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć pływania z niemowlętami i dziećmi w wieku poniemowlęcym , przedszkolnym i szkolnym.

_DSC0204

Paulina Rumowska

Instruktor

Mgr fizjoterapii, instruktor pływania, spec. fizjoterapii w pediatrii. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi.

Paulina-Rumowska

Katarzyna Lewicka

Instruktor

Mgr wychowania fizycznego, trener pływania, ratownik WOPR, członek Polskiego Stowarzyszenie Pływania Niemowląt posiadająca kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć pływania z niemowlętami i dziećmi w wieku poniemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym.

aniawisniewska

Ania Wiśniewska

Instruktor

Pedagog specjalny, sędzia pływacki I klasy, ratownik WOPR, instruktor pływania, PFS Aqua Baby instruktor, reprezentantka AZS UMK w pływaniu, w naszej firmie specjalizuje się w prowadzeniu zajęć indywidualnych

sebastian-siwka

Sebastian Siwka

Instruktor

Ratownik WOPR, instruktor pływania, sędzia pływacki, specjalizuje się w prowadzeniu nauk pływania dla dzieci i młodzieży.