NAUKA PŁYWANIA 3-5 LATKI

Cała przygoda z wodą rozpoczyna się już od 3 miesiąca życia Twojej pociechy, natomiast nauka pływania, to moment kiedy dziecko przyswaja elementy pływania. I tutaj ropzczynamy kolejny etap zwany już nauką pływania.

Grupy pływackie dla najmłodszych tworzymy już od 3 roku życia. Przychodzą do nas zarówno dzieci, które pierwszy raz będą miały styczność z dużą wodą jak i dzieci, które chodziły już na basen np. z Rodzicami, a teraz nadszedł czas na prawdziwą naukę pływania. Dla każdego dziecka znajdziemy odpowiednią grupę pływacką. I tutaj biorąc pod uwagę umiejętności dziecka i stopień zaawansowania dzielimy jeszcze te grupy na zajęcia z udziałem Rodzica oraz bez jego udziału.

Jak wygląda nauka pływania u 3-5 latków?

Mając wzgląd na komfort naszych małych pływaków udostępniamy im jeszcze mały basen. Jedne zajęcia nauki pływania trwają 45 minut. Zajęcia odbywają się w grupach pod czujnym okiem instruktora pływania, który przez całe zajęcia przebywa razem z uczestnikami w wodzie, tak aby dzieci czuły się bezpiecznie.

Do każdego dziecka podchodzimy indywidulanie, nie wywołujemy presji ale jednocześnie zachęcamy do pokonywania nowych wyzwać i zdobywania kolejnych umiejętności.

Naszą naukę prowadzimy w formie zabawowej, wykorzystując różnorodność przyrządów i zabawek, tak aby nasze zajęcia zawsze były ciekawe i kolorowe. Jest to etap kiedy poprzez zabawy zadaniowe przygotowujemy do dzieci już do samodzielnych zajęć już tylko z instruktorem.

Badając umiejętności dziecka możemy go zakwalifikować już do grupy pływackiej, gdzie zajęcia odbywają się już bez udziału Rodzica.

ZOBACZ NASZE BASENY

TORUŃ

USC UMK

INOWROCŁAW

Wodny Park