Zaznacz stronę

NASZA KADRA

HANNA ŻUKOWSKA

INSTRUKTOR

Doktor nauk o kulturze fizycznej, mgr wychowania fizycznego, instruktor pływania, ratownik WOPR. Hania posiada prawie 20 – letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą oraz ponad 10 – letnie doświadczenie w pracy z niemowlętami i maymi dziećmi. Hania związana jest z naszą firmą prawie od początku jej funkcjonowania.

KATARZYNA LEWICKA

INSTRUKTOR

Mgr wychowania fizycznego, trener pływania, ratownik WOPR, członek Polskiego Stowarzyszenie Pływania Niemowląt. Kasia posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć pływania z niemowlętami i dziećmi w wieku poniemowlęcym i przedszkolnym. Natomiast ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu nauki pływania i doskonalenia stylów pływackich.

LESZEK ZBĄSKI

INSTRUKTOR

Mgr pedagogiki i resocjalizacji, instrunktor pływania, trener piłki nożnej. Wychowawca i instruktor na obozach sporotowo-rekreacyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym. Niesamowicie łatwo nawiązuje z nimi kontakt, dopasowaując odpowiednie ćwieczenia do wieku oraz poziomu ich umiejętności dzieci.

WIKTORIA RUTKOWSKA

INSTRUKTOR

Instruktor pływania, sędzia pływania. Instruktor Baby Swimming, ratownik WOPR. Medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu oraz wielokrotna medalistka Mistrzostw województwa Kujawsko-Pomorskiego w pływaniu, studentka wychowania fizycznego.

PAULINA RUMOWSKA

INSTRUKTOR 

Mgr wychowania fizycznego, specjalista fizjoterapii, instruktor pływania, ratownik WOPR, członek Polskiego Stowarzyszenie Pływania Niemowląt posiadająca ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć pływania z niemowlętami i dziećmi w wieku poniemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym. W firmie AQUA BABY prowadzi również zajęcia rehabilitacyjne w wodzie.

ADRIAN TEODORSKI

INSTRUKTOR

Magister wychowania fizycznego, ratownik WOPR. Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej z kwalifikacjami w zakresie sportu osób niepełnosprawnych. Instruktor pływania oraz pływania niemowląt. Trener personalny, instruktor kilku dyscyplin. Posiada 10 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami aktywnymi ruchowo. Medalista zawodów pływackich na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

ALICJA KUBACKA

INSTRUKTOR 

Mgr wychowania fizycznego ,instruktor pływania, ratownik WOPR. Alicja posiada ponad 15 – letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi w róznym wieku.

KATARZYNA LORENC

REKLAMA / MARKETING

Mgr wychowania fizycznego, instruktor pływania, kierownik naszych obozów letnich i zimowych. Odpowiedzialna jest za marketing i reklamę AQUA BABY oraz kreowanie wizerunku firmy w sieci. Do jej zadań należy również opracowywanie i wdrażanie  strategii marketingowej, prowadzenie kampanii medialnych, przygotowywanie akcji promocyjnych.

RAFAŁ LORENC

TRENER/ WŁAŚCICIEL

Pomysłodawca i założyciel szkoły pływania Aqua Baby. Mgr wychowania fizycznego, trener pływania, ratownik WOPR, instruktor narciarstwa, instruktor windsurfingu, członek Polskiego Stowarzyszenie Pływania Niemowląt. Organizator i kierownik naszych obozów letnich i zimowych, posiada ponad 15-letnie doświadczenie w organizacji i  prowadzeniu zajęć pływania z niemowlętami i dziećmi w wieku poniemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym.