NASZA KADRA

PAULINA RUMOWSKA

INSTRUKTOR 

Mgr wychowania fizycznego, specjalista fizjoterapii, instruktor pływania, ratownik WOPR, członek Polskiego Stowarzyszenie Pływania Niemowląt posiadająca ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć pływania z niemowlętami i dziećmi w wieku poniemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym. W firmie AQUA BABY prowadzi również zajęcia rehabilitacyjne w wodzie.

KATARZYNA LEWICKA

INSTRUKTOR

Mgr wychowania fizycznego, trener pływania, ratownik WOPR, członek Polskiego Stowarzyszenie Pływania Niemowląt. Kasia posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć pływania z niemowlętami i dziećmi w wieku poniemowlęcym i przedszkolnym. Natomiast ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu nauki pływania i doskonalenia stylów pływackich.

SEBASTIAN SIWKA

INSTRUKTOR 

Ratownik WOPR, instruktor pływania, sędzia pływacki, specjalizuje się w prowadzeniu nauk pływania dla dzieci i młodzieży.

HANNA ŻUKOWSKA

INSTRUKTOR

Doktor nauk o kulturze fizycznej, mgr wychowania fizycznego, instruktor pływania, ratownik WOPR. Hania posiada prawie 20 – letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą oraz ponad 10 – letnie doświadczenie w pracy z niemowlętami i maymi dziećmi. Hania związana jest z naszą firmą prawie od początku jej funkcjonowania.

ALICJA KUBACKA

INSTRUKTOR 

Mgr wychowania fizycznego ,instruktor pływania, ratownik WOPR. Alicja posiada ponad 15 – letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi w róznym wieku.

KATARZYNA LORENC

REKLAMA / MARKETING

Mgr wychowania fizycznego, instruktor pływania, kierownik naszych obozów letnich i zimowych. Odpowiedzialna jest za marketing i reklamę AQUA BABY oraz kreowanie wizerunku firmy w sieci. Do jej zadań należy również opracowywanie i wdrażanie  strategii marketingowej, prowadzenie kampanii medialnych, przygotowywanie akcji promocyjnych.

RAFAŁ LORENC

INSTRUKTOR / WŁAŚCICIEL

Mgr wychowania fizycznego, specjalista fizjoterapii, instruktor pływania, ratownik WOPR, członek Polskiego Stowarzyszenie Pływania Niemowląt posiadający ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć pływania z niemowlętami i dziećmi w wieku poniemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym.